Ściana Twoim odbiciem

Tym razem do urządzenia miałam malutkie WC, które znajduje się blisko Salonu na parterze domu jednorodzinnego.

11jz3a

Inwestorzy przekazali mi fakturę i kolor płyt gresowych, którymi wykładają większość pomieszczeń na najniższym poziomie domu i również chcieli, aby to malutkie pomieszczenie nawiązywało do reszty wnętrza.

11jz3b

Reszta aranżacji to już mój pomysł. Chciałam aby również powtórzyło się w tym pomieszczeniu drewno Teak, aby nie stworzyć typowego wnętrza jakim jest łazienka i udało mi się. Inwestorzy w 100% zaakceptowali rozwiązanie. Na całą szerokość pomieszczenia zostanie wykonana pod wymiar szafka z drewna Teak na której postawiona została umywalka Roca. Aby zyskać na szerokości pomieszczenia stelaż Geberit zostanie wbudowany w ścianę przez co tylko 100mm zostanie wysunięta zabudowa stelaża.

11jz3c

Moim pomysłem było, aby wszystkie możliwe miejsca obłożyć płaszczyzną lustra. Uzyskałam przez to głębię i ogromną magię pomieszczenia, gdyż oświetlone jest tylko nad lustrem, a w miejscu fototapety została doświetlona tylko z podłogi. Wnętrze to nabiera magii, a że nie musi być pomieszczeniem, gdzie na co dzień poranna toaleta zabiera nam trochę czasu, jest kameralne z charakterem i MAGICZNE.

11jz2g

Przełamującym akcentem otaczającą szarość i kolor Teak jest abstrakcyjna Fototapeta i wyciągnieta z niej barwa Fioletu na częściowo podwieszanym suficie.

Powierzchnia 3,20m2

22rys_tech_parter_2b 22rys_tech_parter_2a