Widzieć przez pryzmat koloru

Jedynym słowem, który użyła inwestorka to KOLOR FIOLETOWY.

5_mk_wppk

I tak też się stało. Aby dopełnić wnętrze całego mieszkania umieściłam ten kolor przez którego pryzmat klientka spostrzega świat.

4_mk_wppk

Pomieszczenie to jest bardzo ustawne tak więc znajdzie się nawet miejsce na kuwetę dla Kota, który zamieszkuje z inwestorką to mieszkanie. Podstawowe kolory to Fiolet, czerń i biel. Te dwa kolory dodałam według swojej inwencji i jak się okazało był to strzał idealnie w oczekiwania Klientki. W pomieszczeniu znajduje się przestronna wanna Kaldewei, jest również miejsce na umywalkę z szafką 60cm Roca oraz podobną w kształtach miskę podwieszaną Gap wiszącą na stelażu Geberit.

Wygospodarowałam również miejsce na zabudowę meblową pralki, gdzie można umieścić wszystkie najpotrzebniejsze produkty, które powinny się znajdować w łazience. Szafa zamykana jest drzwiami z płyty MDF polakierowanej na wysoki połysk w odcieniach szarości.

1_mk_wppk

Aby nadać łazience niepowtarzalny klimat w części pomieszczenia umieściłam sufit podwieszany zza którego widnieje zwis oświetlający lustro. Aby nadać charakteru wnętrzu i połączyć fakturę gresu podłogowego w części przy pralce i zabudowie meblowej zawisł ozdobny – stylizowany żyrandol (przeznaczony do salonu lub sypialni). Dodatkowym elementem ozdobnym jak i nadającym głębi jest lustro na całości frontowej ściany Łazienki. Odbija ono idealnie wzór OKA przez co mamy wrażenie, że wisi na ścianie prawie cała twarz człowieka.

Powierzchnia pomieszczenia 6,10m2

2_mk_wppk