Brodzik – ale czy na pewno i jaki ?

Jednym z podstawowych rozwiązań uzupełnienia kabiny prysznicowej jest zastosowanie brodzika. Jako kompletna propozycja zaprojektowana i wyprodukowana przez producenta jest stabilnym dopełnieniem kabiny. Zgodność z normami i przepisami prawa oraz mnogość testów przed wprowadzeniem ich do oferty, zapewnia bezpieczeństwo, zarówno użytkowe jak i materiałowe. Każdy brodzik objęty jest gwarancją i nie wymaga dodatkowej kompletacji oraz dopasowywania różnych elementów. Brodziki oferowane przez Sanplast, w zależności od serii, prezentowane są w różnych wersjach wyposażenia, ale zawsze zapewniają prosty montaż oraz pełny komfort kąpieli i użytkowania.

B_M_SPACE_90x150_PSS, sanplast, space mineral, brodzik, wyposażenie łazienki

Space Mineral – idealna gładkość powierzchni

Brodziki Space Mineral, produkowane przez polskiego producenta Sanplast, to połączenie designu i nowoczesności materiału. Odlew mineralny, z którego brodzik jest wykonany, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Jego monolityczna powierzchnia jest niezwykle gładka, łatwa w utrzymaniu w czystości i przyjemna w dotyku. Możliwość zamontowania w powierzchni podłogi oraz 1,5cm głębokość umożliwia stworzenie bezbarierowego wejścia.

B_M_SPACE_80x150, sanplast, space mineral, brodzik, wyposażenie łazienki

Jeszcze bardziej bezpieczne

Sanplast dba przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowników kąpielowych przyjemności. Brodziki Space Mineral mogą być wzbogacone o innowacyjną powłokę antypoślizgową Pro Safe System, która jest trwale aplikowana punktowo na powierzchnię odlewu mineralnego. Pro Safe System to nie tylko pewność i niezawodność użytkowania, ale także unikatowa estetyka, zapewniająca jeszcze większe bezpieczeństwo kąpieli.