ROCA – Nowe wykończenia kolorystyczne brodzików Terran

Terran – Ultra płaskie, innowacyjne brodziki od Roca w najbliższym czasie zostaną wzbogacone o nowe 4 modne wykończenia kolorystyczne. Te bardzo popularne brodziki zdobyły uznanie klientów ze względu na swój unikalny design, oryginalną fakturę powierzchni, imitującej naturalny kamień, szeroką dostępność rozmiarów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb oraz modne kolory. Co ważne – są one bezpieczne oraz komfortowe. Są ultrapłaskie co daje możliwość licowania ich z podłogą. Dodatkową zaletą jest możliwość zakupu brodzika dociętego na wymiar tak aby umożliwić dopasowanie do kabin prysznicowych. To tylko kilka zalet brodzika Roca Terran. Jest on idealnym produktem dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań i minimalistycznej estetyki.

Roca Terran brodziki
Obecnie projektowana nowoczesna strefa natryskowa jest coraz bardziej przestronna i komfortowa, ale równocześnie za sprawą zastosowania transparentnych i minimalistycznych przeszkleń oraz płaskiego brodzika, optycznie nie pomniejsza łazienki. Strefa natryskowa powinna spełniać oczekiwania wszystkich domowników, uwzględniając oprócz walorów estetycznych, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Roca poszerzyła swoje portfolio o nową kolekcję kompozytowych brodzików Terran.

Piękno zatrzymane w kamieniu

Występujący w kilku kolorach Terran charakteryzuje się estetyką dopracowaną w każdym szczególe. Jego nawiązująca do naturalnego kamienia faktura idealnie współgra z popularnymi betonowymi wnętrzami, ale sprawdzi się również w klasycznych uniwersalnych aranżacjach. Biały, czarny lub w modnych odcieniach szarości, z osłoną syfonu wykonaną ze stali szlachetnej stanowi idealną propozycję do nowoczesnych wnętrz.

Nowe wykończenia kolorystyczne brodzików Terrain

W najbliższym czasie Roca wzbogaci wykończenie brodzików Terran o 4 nowe kolory: Blanco Roto, Cream, Arena i Coral.

Roca Terran nowe kolory
Kolory te uzupełnią dotychczasową, cieszącą się uznaniem klientów ofertę kolorystyczną w postaci: Blanco, Cemento, Pizarra i Negro. Ze względu na zmianę technologiczną masa, kompozytowa ( wypełniająca ) będzie teraz taka sama dla brodzików Terran we wszystkich dostępnych kolorach. W przypadku zamówień brodzików docinanych na wymiar docięty bok będzie wykonywany w kolorze brodzika. Kolory będą wprowadzane do oferty stopniowo, o czym będziemy na bieżąco informować. Pojawią się one również w kwietniowym cenniku.

 

Technologia przyjazna użytkownikom

Brodziki Terran wykonane są z nowoczesnego materiału kompozytowego, który pozwala na łatwe docinanie w zależności od wymiarów przestrzeni prysznicowej. Dodatkowo, bogata oferta rozmiarów została wzbogacona również o model „King Size” 200x100cm. Ultra płaski Terran dostarczany w komplecie z syfonem, jest przeznaczony do zabudowy na równi z podłożem, ale może być również położony bezpośrednio na płytkach ceramicznych, bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia. W efekcie, zlicowany z podłogą brodzik likwiduje strefowy podział łazienki, powiększając optycznie całe wnętrze oraz umożliwiając komfortowe przejście ze strefy suchej do mokrej. Naturalna w dotyku powierzchnia brodzika Terran o wysokiej klasie antypoślizgowej sprawdzi się szczególnie podczas użytkowania przez dzieci oraz osoby starsze. Dodatkowo, możliwość montażu brodzika bez progu oraz jego właściwości antypoślizgowe sprawiają, że jest to produkt dopasowany do łazienek dedykowanych osobom niepełnosprawnym, również tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Wyprofilowany brodzik Terran zapewnia idealny spływ wody, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości wody sprawia, że nie zatrzymuje się ona na powierzchni brodzika i nie przelewa na zewnątrz. W przeciwieństwie do podłogi z płytek ceramicznych, brodzik nie wymaga położenia fugi. Brak szczelin zatrzymuje wodę, która nie przenika do podłogi.

Zakup brodzika to wybór na długie lata, dlatego w trakcie użytkowania powinien on służyć bezproblemowo przy zachowaniu swoich walorów estetycznych. Potwierdzeniem tego jest 5 letni okres gwarancji na brodziki Terran.

Brodzik Terran pasuje do wszystkich modeli kwadratowych i prostokątnych kabin Roca, szczególnie idealnie komponuje się z najnowszymi modelami z serii Metropolis, Town oraz City-N. Ich minimalistyczny design oraz innowacyjna forma brodzika Terran pomogą stworzyć nowoczesne i komfortowe wnętrze dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Link do brodzików ROCA Terran