Łazienka na lata – funkcjonalne rozwiązania dla rodziny na każdym etapie życia

Produkty Kaldewei to gwarancja pełnej swobody i niezależności w trakcie kąpieli dla osób w każdym wieku

Ahlen, luty 2016. – Od rodziny z małymi dziećmi, do osobno mieszkających małżeństw emerytów – każdy z nas, na różnych etapach życia ma inne preferencje dotyczące doboru wyposażenia łazienki. Projektanci oraz firmy przeprowadzające prace modernizacyjne powinni brać to uwagę.  Zrównoważona architektura nie kieruje się potrzebami jednej wybranej grupy wiekowej. Wyposażenie domu powinno być dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku i umożliwiać  wygodne życie bez konieczności korzystania z pomocy innych.

łazienka Kaldewei

Dostosowana do potrzeb łazienka na każdym etapie życia  

Na przykładzie sposobu korzystania z  łazienki możemy najlepiej zaobserwować jak z wiekiem zmieniają się zwyczaje domowników. Małe dzieci, które dopiero uczą się samodzielnie dbać o higienę osobistą na pobyt łazience potrzebują znacznie więcej czasu niż ich zapracowani rodzice, którzy często z konieczności poświęcają go znacznie mniej. Dziadkowie, dla odmiany, spędzają w łazience znacznie więcej czasu i chętnie korzystają z rozwiązań i akcesoriów zapewniających większe bezpieczeństwo oraz lepszy komfort. Dla wszystkich grup wiekowych charakterystyczne jest dążenie do samodzielności i autonomii w łazience.

łazienka Kaldewei

Kaldewei jest idealnym partnerem dla projektantów zajmujących się zrównoważonym projektowaniem wielopokoleniowych łazienek. Oferowane przez niemieckiego producenta superpłaskie powierzchnie prysznicowe, wanny oraz umywalki ze szlachetnej stali emaliowanej wyróżniają się ponadczasowym, efektownym wzornictwem a przy tym gwarantują komfort, bezpieczeństwo oraz dużą swobodę w korzystaniu z łazienki każdemu z domowników bez względu na wiek.

 

łazienka Kaldewei

 

>> Więcej aranżacji z produktami Kaldewei <<