GEBERIT Nowe produkty w 2016 r

Geberit modyfikuje ofertę i wprowadza do sprzedaży nowe produkty.  Zmiany dotyczą m.in spłuczki Sigma 8cm i przycisków uruchamiających, Pisuarów ceramicznych Preda i Selva, ścianek piędzypisuarowych oraz asortymentu Monolith. 

 

Duofix Sigma 8 cm

Dotychczasowy model spłuczki Sigma 8cm zostaje zastąpiony przez nową, udoskonaloną wersję. Spłuczka jest zamontowana w nowym stelażu Duofix o nr kat. 111.796.00.1 i może być uruchamiana wszystkim przyciskami mechanicznymi z rodziny Sigma. Dla nowej spłuczki wprowadzone zostaną również nowe, dostosowane do tej spłuczki, wersje elektronicznych zestawów uruchamiających Sigma10 i Sigma80.

DUOFIX SIGMA 8 111796001

 

Przyciski spłukujące Sigma 

W zakresie przycisków zamiast dotychczasowych przycisków Sigma20 pojawi się ich nowy wzór, a przyciski Bolero i Tango zostaną zastąpione przez nowy model Sigma30. W ślad za przyciskami uruchamiającymi do WC zmieniony zostanie również asortyment przycisków i płytek przykrywających do zaworów pisuarowych.

Geberit SIGMA 20 Geberit SIGMA 30 dwudzielny Geberit SIGMA 30 pojed

W rodzinie przycisków Sigma50 dostępny będzie kolor „chrom błyszczący”. Dotychczasowy przycisk Sigma60 zostanie zastąpiony przez nową wersję o unowocześnionej konstrukcji, jeszcze łatwiejszej technologii montażu i większej gamie kolorystycznej (oprócz dotychczasowej wersji „chrom” również wersje „szkło białe”, „szkło czarne” i „szkło umbra”). 

 

Geberit Public

W asortymencie Public, oprócz nowych modeli zaworów pisuarowych (dopasowanych wzorniczo do przycisków Sigma30), znajdą Państwo zupełnie nowe produkty – pisuary ceramiczne Geberit Preda i Geberit Selva. Pisuary wykonane są w technologii „rimless” (bez rantów) i dostosowane do spłukiwania zaledwie 0,5 l wody. Dostępne będą również w wersji bezwodnej, z uniwersalnym syfonem hybrydowym o nowatorskiej, opatentowanej przez Geberit konstrukcji. Pisuary spłukiwane wodą będą dostępne w wersji do standardowych zaworów pisuarowych Geberit oraz w wersji z własnym, wbudowanym elektronicznym zaworem pisuarowym zasilanym z sieci lub bateryjnie, lub też z zasilaniem generatorowym.

W asortymencie Public zmianie ulegną modele szklanych ścianek międzypisuarowych, które będą dostępne w kolorach: białym, czarnym i umbra. Pojawi się również nowy model ścianki z tworzywa,
który dostępny będzie w kolorze białym.

Geberit ścianki międzypisuarowe

 

 

Zwracamy również uwagę na zmianę nazewnictwa zaworów pisuarowych. Ze względu na dopasowanie wzornictwa przycisków do spłuczek Sigma i Omega, również zawory elektroniczne i pneumatyczne zawory pisuarowe będą mogły być bez problemu dopasowane do obydwu spłuczek. W związku z tym dotychczasowe nazwy „Sigma” zostają zmienione na nazwę „Typ xx”, gdzie „xx” oznacza wzór przycisku Sigma lub Omega (np. Typ 30 jest dopasowany wzorniczo do przycisków Sigam30 i Omega30).

 

Geberit MONOLITH

W asortymencie Geberit Monolith spotkają Państwo duże zmiany, jednak wynikają one ze zmiany konstrukcji wewnętrznej (stelaża), co pociągnęło za sobą zmianę numerów katalogowych. Dla użytkownika zmiany te nie będą widoczne, ponieważ z zewnątrz moduły Geberit Monolith pozostają w zasadzie bez zmian. Dlatego też zmiana numeracji dotyczy wyłącznie ostatniej cyfry numeru katalogowego. Niemniej i w wyglądzie zewnętrznym zajdą niewielkie, ale ważne zmiany dotyczące elementów wykończeniowych, które spowodują, że Monolith będzie jeszcze bardziej eleganckim rozwiązaniem. Poza tym do asortymentu modułów Geberit Monolith wchodzi nowy kolor – sand (piaskowy) o kodzie TG.\

 

Systemy Rurowe

W zakresie systemów rurowych wprowadzone zostało kilka nowych typów kształtek, w tym ulepszone kształtki do podłączenia armatury w układzie pętli. Większą zmianą jest nowa generacja zaciskarek do systemów Geberit Mepla i Geberit Mapress.  

 

Bardziej szczegółowe informacje na temat nowych produktów znajdą Państwo w nowych cennikach i katalogach, a także w nowych wydawnictwach marketingowych.

 

źródło: www.geberit.com