ROCA – łazienki w technologii Rimless

Roca wprowadzając na rynek nowe produkty do łazienki kieruje się troską o podniesienie codziennego komfortu ich użytkowania. Innowacyjność, prostota i funkcjonalność to cechy powstających projektów. Tym razem poszerzyli portfolio marki o nowe miski WC z technologią Rimless. Projektanci firmy Roca wiedzą, że czasem wystarczy prosta zmiana, żeby usprawnić użytkownikowi funkcjonowanie w przestrzeni łazienkowej. Przejawem tego myślenia jest wprowadzenie technologii Rimless w miskach WC. Ich główny atut opiera się na zredukowaniu kołnierza występującego w tradycyjnych produktach.

ROCA-wc-technologia-kołnierzowa

ROCA-wc-technologia-rimless-02

 

 

Łazienki Eko

Technologia Rimless to nowatorski sposób odpowiadający za równomierne rozprowadzenie wody potrzebnej do spłukiwania po całej wewnętrznej powierzchni miski. Jej dystrybucja w kilku kierunkach umożliwia dokładne obmycie wewnętrznej powierzchni miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4lub 2 litrami do wyboru, co pozwala na oszczędność nawet do 30%. Produkty Roca wyposażone w technologię Rimless są rozwiązaniem pomagającym na co dzień troszczyć się o środowisko.

ROCA-wc-technologia-rimless-05-717x1024

Higiena jak nigdy dotąd

Zredukowanie tradycyjnego kołnierza w miskach WC zapewnia im większą estetykę, a dodatkowo pomaga w dbaniu o ich higienę. Ten zabieg pozwolił również wyeliminować strefę nieoszkliwionych, trudno dostępnych zakamarków, w których dotychczas gromadziły się zarazki. Produkty z technologią Rimless to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie łatwe i szybkie utrzymanie czystości w łazience.

ROCA-wc-technologia-rimless-04-1024x724

Technologia Rimless dostępna jest w miskach WC: podwieszanej i stojącej Gap oraz podwieszanej Nexo i w serii Debba. Wybór tych misek pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych przy optymalnym zachowaniu przestrzeni w różnych typach łazienki, dzięki czemu można stworzyć wymarzoną łazienkę przy zachowaniu sporych oszczędności w domowym budżecie. Warto podkreślić, że produkty Roca są przyjazne ekologii, a ze względu na ich gwarancję wysokiego standardu higieny i bezpieczną deskę wolnoopadającą są idealnym rozwiązaniem w domach z małymi dziećmi.

 

źródło: www.roca.pl