Wolność jest stanem umysłu – Wanna Ravak Freedom R

logo-ravak-v-ramecku


Luksus, elegancja, prosta forma. Wanna Freedom R jest zaprojektowana dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesny design.

Świat pędzi dziś do przodu jak nigdy. Starając się spełnić oczekiwania pracodawców i bliskich, potrzebujemy również miejsca dla siebie. Miejsca, w którym będziemy się mogli na chwilę zatrzymać, odpocząć i zrelaksować. Dzięki temu, że w domach i mieszkaniach coraz częściej powstają pokoje kąpielowe lub tzw. living bathroom, możemy spokojnie odprężyć się w prywatnej przestrzeni.

1

Dla tych, dla których liczą się nowe kierunki w designie, przygotowaliśmy nowocześnie zaprojektowaną wannę wolnostojącą Freedom R. Jej prostota i brak zbędnych ozdób sprawiają, że znakomicie wpisuje się w nowoczesny trend minimalizmu. Kształt i rozmiar wanny Freedom R a także dopasowana do niej bateria podłogowa, dopracowane są w każdym calu, aby komfort i swoboda kąpieli nie były jakkolwiek ograniczone. Dzięki odpowiedniej wielkości wanny, możliwy jest w niej również relaks we dwoje…

2

Projektant wanny Freedom R chciał, aby nic nie zakłócało wygody i łatwości korzystania z niej. Z tego względu wanna zbudowana jest z akrylu. Materiał ten oprócz trwałości, lekkości i prostego montażu, długo utrzymuje temperaturę oraz gwarantuje łatwość utrzymania w czystości, ponieważ zapobiega przywieraniu kamienia i zabrudzeń. Z myślą o wymagających klientach, wanna Freedom R, podobnie jak inne wanny akrylowe RAVAK objęta jest dożywotnia gwarancją.

3

www.ravak.pl