SANPLAST – Z czystą przyjemnością ! – Nowości 2016

Nowe pomysły, świeże koncepcje, młode trendy – oferta SANPLAST staje się coraz ciekawsza! Przedstawiamy kilka nowości, które proponujemy razem z Sanplast SA.

Nowe, czterościenne kabiny Classic II

Najważniejszym wyzwaniem kilku ostatnich miesięcy było stworzenie kompleksowego miejsca kąpieli pod prysznicem. Efekt tego zamierzen ia to nowa seria kabin czterościennych z pełnym wyposażeniem – Classic II. Na czym polega wyjątkowość tego produktu? Wszystkie elementy prysznica są skompletowane, dzięki czemu klient nie musi kupować ani dobierać akcesoriów, takich jak brodzik, obudowa czy zestaw prysznicowy. Klucz tkwi w ich idealnym dopasowaniu. Classic II to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla klientów ceniących prostotę i jakość wykonania.

Sanplast kabina półokrągła Clasic czterościenna KC-KP4_CLII-2016
Sanplast kabina półokrągła Clasic czterościenna KC-KP4_CLII-2016
Sanplast kabina prostokątna Clasic czterościenna  KC-KN_CLII-2016
Sanplast kabina prostokątna Clasic czterościenna KC-KN_CLII-2016

 

 

Rozszerzenie oferty kabin popularnej serii TX

Sanplast SA rozszerzył także cieszącą się dużą popularnością serię kabin TX – kabiny asymetryczne i prostokątne tej serii dostępne są w nowych wymiarach. Producent zadbał także o wygodę klientów wprowadzając ergonomiczną kabinę typu Walk-in oraz drzwi typu DD. Tym samym seria TX wysunęła się na czołowe miejsce w ofercie producenta pod względem bogactwa rozwiązań prysznicowych. Co więcej, wraz z nową ofertą, cała seria TX5b dostępna jest z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie.

Sanplast kabina półokrągła TX5b - KP4_TX5b-90-2016
Sanplast kabina półokrągła TX5b
Sanplast drzwi TX5b -  D4_TX5b-smW0-2015
Sanplast drzwi TX5b – D4_TX5b-smW0

 

Kabiny Walk-in w kolekcji Altus

Konstrukcje typu Walk-in cieszą się niegasnącą popularnością wśród inwestorów działających w sferze publicznej, ale zainteresowanie nimi rośnie także wśród klientów prywatnych. To właśnie w odpowiedzi na ich oczekiwania rozszerzono serię kabin Altus o ekskluzywny parawan, który z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb. W tym roku konstrukcje kabin typu Walk-in staną się bardziej dostępne dla klientów poszukujących wyjątkowego komfortu codziennego użytkowania.

Sanplast kabina Walk in P-ALTIIa-sitodrukW18
Sanplast kabina Walk in P-ALTIIa-sitodrukW18

 

Nowości w kolekcji Free Line

Ceniona przez klientów seria Free Line powiększy się o brodziki w nowych wymiarach. Wraz z nowym rokiem brodziki tej serii są również dostępne w czterech różnych głębokościach- 2,5cm, 5cm, 9cm, 15 cm, aby umożliwić jeszcze lepsze dopasowanie, nawet najbardziej wymagającym klientom.

Sanplast - brodzik FREE LINE BP-L_FREE-90x120
Sanplast – brodzik FREE LINE BP-L_FREE-90×120

 

Nowy rok niesie nowe rozwiązania nie tylko dla wielbicieli prysznica – seria Free Line wzbogaci się również o nową prostokątną wannę o komfortowych wymiarach 75×180 cm. Z pewnością docenią ją osoby pragnące korzystać z błogiego kąpielowego relaksu w zaciszu własnej łazienki. Największą zaletą tego modelu jest bowiem ponadprzeciętna wygoda, będąca naturalną konsekwencją przyświecającej nam filozofii Czystej Przyjemności. Naszym zdaniem wanna to nie tylko miejsce kąpieli, ale także pełnego relaksu i zmycia z siebie stresu i zmartwień – miejsce tylko dla Ciebie.

Sanplast wanna WP_ER_2
Sanplast wanna WP_ER_2

 

„Przygotowując dla naszych klientów nowości produktowe opieramy się na cennym doświadczeniu, które rośnie i procentuje z każdym kolejnym rokiem. Czerpiąc z własnych wieloletnich doświadczeń i inspirując się światowymi trendami designu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ponieważ dla nas jest to właśnie Czysta Przyjemność!” – dodaje Robert Rachowski Product Manager Sanplast SA.

źródło: www.sanplast.pl