Kaldewei rozszerza kolekcję wanien z serii Meisterstück

Modele z 2 i 3-częściową obudową przeznaczone do zabudowy w narożniku lub do ściany.

Ahlen, marzec 2016. – Rynkowy sukces wolnostojących wanien z obudową ze stali emaliowanej należących do luksusowej kolekcji Meisterstück spowodował, że w odpowiedzi na sygnały napływające z rynku, Kaldewei zdecydował o rozszerzeniu oferty o modele narożne oraz przyścienne.  Wanny Meisterstück Centro Duo i Conoduo występują teraz również w wersjach z 2 i 3-częściową obudową. W ten sposób Kaldewei oferuje wanny wyposażone w emaliowane obudowy idealnie spełniające potrzeby każdej aranżacji łazienkowej.

Dzięki konsekwentnej rozbudowie segmentu wanien premium Kaldewei otwiera nowe możliwości aranżacji luksusowej przestrzeni łazienkowej. Nowe modele wanien Centro Duo oraz Conoduo z kolekcji Meisterstück z 2 i 3- częściową obudową przekonują klientów nie tylko wyjątkowymi cechami użytkowymi  stali emaliowanej lecz także możliwością różnorodnej zabudowy. W ofercie dostępne są warianty przeznaczone do narożnika czy do ściany. Nowe wanny Kaldewei z efektowną obudową mają fabrycznie zamontowany system odpływowy, a ich konstrukcja nie wymaga stosowania nóg ani stelaża, co w dużym stopniu ułatwia instalację. Dzięki zintegrowanej obudowie wykonanej ze stali emaliowanej otrzymujemy gotowy produkt, który nie wymaga obróbki żadną dodatkową okładziną. Oznacza to oszczędność czasu i możliwość redukcji kosztów.   

Stylistyczna wszechstronność w każdym detalu

Meisterstück Centro Duo oraz Conoduo wyróżniają się oszczędnym, purystycznym designem, którego ponadczasową elegancję podkreślają dodatkowo takie detale jak: pokrywa odpływu oraz pokrętło przelewu wykonane ze stali emaliowanej w kolorze wanny. Oba modele są dostępne jako warianty prawo i lewostronne. Ponadto wszystkie wanny standardowo wyposażone zostały w powierzchnię ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Nowoczesna stylistyka, różnorodność modeli w połączeniu z  wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej Kaldewei sprawiają, że wanny z linii Meisterstück z 2- i 3- częściowymi obudowami są idealnym rozwiązaniem do luksusowych łazienek. To oferta dla klientów o wysokich wymaganiach w zakresie designu oraz jakości.

Obok nowych modeli przeznaczonych do zabudowy w narożniku lub do ściany od 2014 roku Kaldewei ma w swoim bogatym portfolio luksusowe wanny wolnostojące należące do linii Meisterstück. Wykonane ze stali emaliowanej  modele ze zintegrowaną obudową doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu. 

Firma Kaldewei

Firma Franz Kaldewei GmbH & Co. KG jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości elementów wyposażenia łazienek ze szlachetnej stali emaliowanej. Na bogate portfolio niemieckiego producenta składa się ponad 500 modeli wanien, brodzików oraz umywalek stanowiących kompletne rozwiązania systemowe przeznaczone do łazienek prywatnych a także obiektów użyteczności publicznej. Produkty Kaldewei charakteryzuje harmonijna stylistyka oraz jednorodność materiału, z którego są wykonane. Warto przypomnieć, że wyroby ze stali emaliowanej są znane ludzkości od wieków. Unikalne właściwości emalii powodują, że produkty wykonane z wysokiej jakości stali emaliowanej doskonale sprawdzają między innymi się jako elementy wyposażenia  łazienek. Za wybitne osiągnięcia firmie Kaldewei przyznano niedawno tytuł ,,Marki Stulecia,, („Marke des Jahrhunderts“). Dzięki współpracy z renomowanymi biurami projektowymi producent z Ahlen otrzymał ponad 100 prestiżowych nagród i wyróżnień za design. Założona w 1918 roku rodzinna firma Kaldewei przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo posiadające rozbudowaną sieć partnerów handlowych oraz  przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na świecie.

 

 

Źródło: Kaldewei GmbH & Co. KG