Czarne detale łazienkowe – eleganckie uzupełnienie aranżacji

ViegaLogo


Czerń to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w nowoczesnych łazienkach. Ciemne płytki, umywalki czy wanny przekonują klientów elegancją i oryginalnością. Harmonijna aranżacja wnętrza wymaga jednak również odpowiednich detali, korespondujących z innymi elementami. Dlatego firma Viega wprowadza na rynek czarne płytki uruchamiające Visign for Style 10, poszerzając swoją ofertę modeli w tym kolorze. Także ruszty do popularnych odpływów liniowych i punktowych z gamy Advantix są dostępne w wersji czarnej.

Płytki Visign for Style 10 charakteryzuje typowy dla tej serii stonowany design, dyskretna elegancja i niezwykle płaska konstrukcja. W harmonijny sposób komponują się niemal z każdą aranżacją łazienkową i innymi elementami wyposażenia, takimi jak ceramika sanitarna. Doskonałej jakości tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane, gwarantuje atrakcyjny wygląd oraz wysoką trwałość i łatwość czyszczenia.
Oferta Visign for Style 10 obejmuje modele przeznaczone do WC i pisuarów. Oprócz nowej czarnej wersji są one tradycyjnie dostępne w kolorach: biały, pergamon, chromowany, szlachetny matowy i stalowy, a także w innych na indywidualne zamówienie klienta.

Na równi z powierzchnią ściany

Model Visign for Style 10 można instalować na równi z powierzchnią płytek ściennych. Dzięki dodatkowej ramce montażowej, korpus modułu uruchamiającego znika w ścianie, a elegancki front przycisku znajduje się w jednej płaszczyźnie z glazurą. Regulacja głębokości ramki w zakresie od 5 do 18 milimetrów pozwala dopasować ją do różnych standardowych grubości płytek ceramicznych. W efekcie cała ściana ma jednolitą, gładką powierzchnię. Do montażu na równi z powierzchnią ściany przystosowane są także inne płytki uruchamiające Viega, takie jak minimalistyczne Visign for Style 12 lub przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów modele z ekskluzywnej serii Visign for More. W tym przypadku elegancki urok czerni może być dodatkowo podkreślony przez materiał, z którego wykonano niektóre wersje tych płytek, czyli szkło bezpieczne. W ten sposób płytka uruchamiająca staje się prawdziwą ozdobą łazienki i wspaniałym dopełnieniem aranżacji.

Wszystkie modele z serii Visign for Style i Visign for More są kompatybilne z tym samym systemem podtynkowym Eco Plus, dzięki czemu klient ma zawsze gwarancję, że wybrane przez niego produkty będą do siebie pasować.

Czarne akcenty w podłodze

Prysznice bez brodzika to jeden z dominujących trendów w nowoczesnych łazienkach. Żeby skutecznie odprowadzać wodę potrzebny jest oczywiście wydajny odpływ liniowy lub wpust podłogowy. Viega to jeden z liderów w zakresie odwodnień podłogowych. Szeroka gama produktów Advantix zapewnia optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji. Decydujące znaczenie przy wyborze odpływu mają oczywiście jego parametry techniczne, gwarantujące efektywne odprowadzanie wody z posadzki. Dla klienta, który zdecydował się na takie rozwiązanie liczy się jednak również wygląd strefy prysznica. Elementem widocznym dla oka są w tym przypadku stylizowane ruszty, dyskretnie wkomponowane w układ płytek podłogowych.

Bestsellerowy odpływ liniowy Advantix Vario charakteryzuje się minimalistycznym, wąskim rusztem, który jest dostępny również w kolorze czarnym. Zarówno korpus, jak i ruszt można przyciąć na dowolną długość w zakresie od 30 do 120 cm, co zapewnia pełną elastyczność w projektowaniu łazienki. Inną opcją jest klasyczny odpływ Advantix Basic z efektownym rusztem Visign, wykonanym ze szkła bezpiecznego. W tym przypadku mamy do wyboru długości: 75, 80, 90, 100 i 120 cm.

Viega ma w swojej ofercie czarne detale również dla tych, którzy zdecydowali się na zwykły odpływ punktowy. Program Visign obejmuje dwa modele eleganckich szklanych rusztów – kwadratowy i okrągły.

Zarówno płytki uruchamiające z serii Visign for Style oraz Visign for More, jak i ruszty do odpływów liniowych czy punktowych firmy Viega zostały wielokrotnie wyróżnione prestiżowymi nagrodami w dziedzinie designu, między innymi: reddot design award, iF product design award, oraz DESIGNPREIS.

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

Nowe wersje płytek Visign for Style 10 to odpowiedź firmy Viega na rosnącą popularność czarnych elementów wyposażenia łazienek.

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

W kolorze czarnym dostępne są również płytki Visign for Style 12 oraz niektóre modele z ekskluzywnej serii Visign for More. Występują one także w wersjach wykonanych ze szkła, a dzięki dodatkowej ramce montażowej można je instalować na równi z powierzchnią ściany.

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

Minimalistyczny ruszt odpływu Advantix Vario dostępny jest również w kolorze czarnym.

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

czarne detale, przyciski viega, uzupełnienie aranżacji

Szklane ruszty Visign dyskretnie wkomponują się w układ płytek podłogowych, stanowiąc jednocześnie prawdziwą ozdobę łazienki.