Spotkajmy się na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 34 podczas Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 10 i 11 września na Torwarze, Warszawa.

targi

Zapraszamy także na nasz wykład, 10 września o godz. 12:00, podczas którego postaramy się przekonać Państwa,  dlaczego warto skorzystać z usługi wykończenia wnętrz pod klucz. Przedstawimy także korzyści wynikające z zakupu całego wyposażenia grzewczego w jednym miejscu.

Planujesz własne mieszkanie…

w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Pierwsza po wakacjach edycja Targów DOM Nowe MIESZKANIE to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Warszawy i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Pierwsze po wakacjach Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe zapowiadają się wyjątkowo. Promocje, premiery, niespotykane oferty i rabaty oraz… bogata oferta mieszkań z rynków: pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości inwestycyjne.

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czeka blisko 15 niezależnych ekspertów służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

__________________________________________________

WSTĘP NA TARGI
10-11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

WYKŁAD
10 września, godzina: 12.00

__________________________________________________

Kontakt
Programy Aranżacji Wnętrz pod Klucz
Warszawa, ul. Postępu 10/176
tel. 22 251 58 86
e-mail: aranzacje.postępu@grast-mtb.pl

Salon Wyposażenia Łazienek Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2
03-721 Warszawa
e-mail: projektant.krzysztof@grast-mtb.pl
tel.: 22 818 63 08