ROCA – niesamowite ceny hydromasażu SMART PLUS !!!

ROCA ogłosiła promocję na wszystkie systemy hydromasażu Smart Plus. Od teraz do 31 marca 2017,  wanny Roca z serii Genova, Linea, Linea XL, Easy, Vita, Fantasy, Hall, Nicole, Orbita, Aquamarina oraz Aura, wyposażone w hydromasaż Smart Plus są tańsze nawet do 27% !!!

Pełen cennik promocyjny można pobrać tu: roca-promocja-smart-plus-hydromasaz

roca-promocja-hydromasazu-smart-plus

 

Promocją objęte są wszystkie trzy systemy hydromasaży w wersji Smart Plus: 

 • wersja masażu powietrznego SMART AIR PLUS
 • wersja masażu wodnego SMART WATER PLUS
 • wersja masażu wodno-powietrznego SMART WATERAIR PLUS

Hydromasaż Smart Air Plus:
Sterowanie przez panel dotykowy na rancie wanny
System dostępny dla wanien: Linea, Genova, Easy, Vita,Fantasy, Hall, Nicole, Orbita, Easy,Aquamarina, Hall, Aura.
System zawiera: masaż powietrzny oraz oświetlenie LED.

Hydromasaż Smart Water Plus:
Sterowanie przez panel dotykowy na rancie wanny
System dostępny dla wanien: Linea, Genova, Easy, Vita, Fantasy, Hall, Nicole, Orbita, Easy, Aquamarina, Hall, Aura.
System zawiera: masaż wodny oraz oświetlenie LED.

Smart Waterair Plus
Sterowanie przez panel dotykowy na rancie wanny
System dostępny dla wanien: Linea, Genova, Easy, Vita, Fantasy, Hall, Nicole, Orbita, Easy, Aquamarina, Hall, Aura.
System zawiera: masaż powietrzny, masaż wodny oraz oświetlenie LED.

roca-smart-plus-panel 

roca-smart-plus-led

 

 

Systemy SMART PLUS od Roca, to część programu ROCA EFFECTS, którego zadaniem jest przekształcenie każdej łazienki w Twoje Domowe Spa.

Niepowtarzalne programy masażu w domowym SPA – nastaw się na efekty:

Masaż wodny wykorzystuje unikatowe i całkowicie naturalne własności jednego z najważniejszych żywiołów – wody. Doświadczenie firmy oraz zespół ekspertów Roca opracował specjalny program, który koncentruje się na trzech obszarach:

 • pielęgnacji ciała i poprawie urody: Skin Beauty,
 • odpoczynku i odprężeniu: Pro Relaxation,
 • odzyskaniu energii i sił witalnych: Body Regeneration.

Tylko 20 minut systematycznego stosowania przyniesie widoczne rezultaty.

Prosta obsługa – jeden przycisk

Programy Roca Effects to kombinacja masażu wodnego, perełkowego i chromoterapii. Wszystko po to, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Za pomocą jednego przycisku uruchamiasz jeden z trzech programów.

 • Skin Beauty – Program pielęgnacyjny na co dzień
  Przemyślany program wpłynie na polepszenie jakości twojej skóry, usuwając obumarły naskórek. Otwarcie porów powoduje szybszą odbudową komórek naskórka i ułatwia wprowadzenie substancji odżywczych, pielęgnacyjnych czy leczniczych. Masaż wpływa także na polepszenie elastyczności i sprężystości skóry. 

Nieoceniona kąpiel perełkowa
Program Skin beauty obejmuje wielostopniową kąpiel perełkową czyli masaż pęcherzykami powietrza. Dzięki niemu polepsza się ukrwienie i wzmacnia układ odpornościowy, masaż stymuluje metabolizm i odżywia tkanki. Masaż bąbelkami powietrza zwalcza cellulit, usuwa toksyny i wygładza skórę, wspiera proces blokowania powstawania żylaków i zmniejsza rozstępy.

 • Pro Relaxation – Znajdź swój wewnętrzny spokój
  Codzienny stres współczesnego życia prowadzi do poszukiwań równowagi i poprawy samopoczucia. Korzystając ze specjalnie przygotowanego programu Pro Relaxation następuje wyciszenie myśli, uspokojenie ciała i poprawia jakość snu. Intensywny masaż wodny, który jest częścią programu łagodzi nerwy, redukuje lęki i poprawia nastrój. Masaż wodno-powietrzny o umiarkowanym
  natężeniu ukoi ciało przywracając energie i chęci do życia.Stymulująca kąpiel przywróci harmonię ciała i umysłu.

Żyj kolorowo – czyli terapia kolorami
Kolory w naszym otoczeniu wpływają na nasz organizm. Terapia kolorami uspakaja lub pobudza w zależności od użytych kolorów: Czerwień – daje witalną energię, zieleń – przynosi spokój, niebieski – to odprężenie, biały – odbija negatywną energię, przeciwdziała depresji, żółty – działa korzystnie na pracę mózgu, poprawia pamięć i procesy logicznego myślenia, pomarańczowy – to kolor witalności i ciepła.

 • Body Regeneration – Obowiązkowy punkt programu treningowego
  Specjalna kompozycja masażu i chromoterapii spowodują. że szybciej zregenerujesz ciało po wysiłku. Włączając program Body Regeneration jako część swojego systematycznego treningu, polepszy się jakość ćwiczeń. Terapia kolorami przywróci utraconą po ciężkim treningu energię. Wieloetapowy masaż wodny w tym pulsacyjny, w połączeniu z chromterapią rozluźni mięsnie i sprawi, że naprawdę zregenerują się. Program zamyka się kąpielą perełkowa, która poprawia krążenie krwi, przyspiesza przemianę materii.

Lepsza jakość ćwiczeń
Systematyczne korzystanie z programu Body Regeneration przywróci siły witalne, pozwoli na lepsze efekty przy kolejnych wyzwaniach sportowych. Stosując go regularnie po wysiłku fizycznym niweluje się efekt przetrenowanych mięśni. Zadbane mięśnie i stawy sprawiają, że poczujesz się świetnie, gotowy do kolejnego treningu.