INSTAL PROJEKT – Primavera

PRIMAVERA – BEZCIECZOWA SUSZARKA ELEKTRYCZNA – SPOSÓB NA DRABINĘ WE WNĘTRZU

Moda na stawianie drabin we wnętrzach trwa. Drabiny wykorzystuje się jako dekorację dającą balans we wnętrzu, niekiedy jako regał z półkami lub jako kwietnik. Najczęściej jednak wykorzystujemy ją w łazience, gdzie służy nam za wieszak na ręcznik. Firma INSTAL-PROJEKT proponuje nam coś nowego drabinę jako suszarkę elektryczną.

Idealna do każdej łazienki. Posiada niezwykle delikatną linię i przekonuje swoją funkcjonalnością.  Niezależna od instalacji centralnego ogrzewania. Możliwa do zawieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze, w zależności od naszych potrzeb. Smukła konstrukcja i niewielka głębokość sprawia, że suszarka zajmuje mało miejsca. Wyróżnia ją niewielki pobór energii elektrycznej, a montaż jej jest nieskomplikowany.

Główną zaletą tej drabiny we wnętrzach jest  mobilność. Można ją zawiesić na ścianie lub dowolnie przestawiać. Raz możemy ustawić ją w kuchni, ale po jakimś czasie może zagościć w sypialni, pokoju dziecka czy na hall ‘u, gdyż nie jest to produkt dedykowany wyłącznie do łazienki…

www.instalprojekt .com.pl

PRIMAVERA –  suszarka elektryczna, bezcieczowa, w kolorze białym matowym lub czarnym matowym, wyposażona w przewód spiralny w kolorze białym lub czarnym, ze standardową wtyczką UNI-SCHUCO z wyłącznikiem.    

primavera-czarna primavera