SANPLAST – Parawan Altus II wyróżniony Dobrym Wzorem 2016

Parawan prysznicowy Altus II P/ALTIIa zdobył dla Sanplast wyróżnienie „Dobry Wzór 2016”.

Jest to konstrukcja typu Walk-In o wysokości 200cm. Tafla szkła połączona z chromowanymi detalami nada każdnej łazience wyjątkowego designu i nowoczesnego charakteru. Parawan wykonany jest z 8mm bezpieczonego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect dostępnego w trzech wariantach wypełnienia: transparentym W0, Graphit GR oraz z sitodrukiem W18.

Firma SANPLAST SA kolejny raz została laureatem konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już po raz dwudziesty drugi. Jego zadaniem jest wyłanianie najlepiej zaprojektowanych i nowoczesnych produktów dostępnych na polskim rynku. Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór zgłoszono aż 222 produkty i usługi. To absolutny rekord. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 136 obiektów. Nagrody główne przyznano w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca i Sfera Publiczna, Usługi, Nowe Technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria.

„Konstruktorzy SANPLAST SA od lat działają na rzecz ulepszania produktów tej marki. Efektem ich pracy jest właśnie wyróżniony parawan prysznicowy serii Altus II P/ALTIIa. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że nasza praca i starania zostały docenione. To olbrzymie wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszej pracy.” – podkreśla Małgorzata Hulisz specjalista ds. marketingu SANPLAST SA.

Wyróżnioną kabinę tworzy tafla 8 milimetrowego szkła hartowanego, połączona z chromowanymi detalami. Rozwiązanie to nada łazience wyjątkowego designu i nowoczesnego charakteru. Podczas oceny jury: „wskazało na minimalizm i nowoczesność rozwiązania typu walk-in, które eliminuje brodzik i tworzy w łazience otwartą przestrzeń bez barier architektonicznych”.

 

sanplast-parawan-altus-ii-wspornik

 

sanplast-parawan-altus-iia

 

 

Najlepiej zaprojektowane produkty i usługi- w tym także parawan P/ALTIIa można podziwiać podczas trwającej do 1 grudnia 2016 roku wystawie Dobry Wzór 2016 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

 

źródło: www.sanplast.pl