TRES – super okazja na zakup baterii CLASS TRES !!!

Tylko teraz wybrane modele baterii łazienkowych CLASS-TRES w jeszcze lepszych cenach !!! Kupując cztery wybrane i pokazane poniżej modele: sztorcową baterię umywalkową, baterię bidetowa, baterię natryskową i baterię wannową – możesz zaoszczędzić do 50% !!! Okazja tylko do wyczerpania zapasów !!!

 

Class Tres bateria umywalkowa

CLASS-TRES Bateria Umywalkowa – kod producenta: 20510301; jednootworowa bateria sztorcowa, chromowana. Bateria z aeratorem, elastycznymi wężykami przyłączeniowymi i korkiem automatycznym.

Cena katalogowa: 494,50 pln / szt.   

Zaoszczędź i KUP TERAZ już za 254,22 pln !!! 

 

 

class-tres-bateira-bidetowa

CLASS-TRES Bateria Bidetowa – kod producenta 20512001; jednootworowa bateria sztorcowa, chromowana. Bateria z aeratorem, elastycznymi wężykami przyłączeniowymi i korkiem automatycznym. 

Cena katalogowa: 494,50 pln / szt.  

Zaoszczędź i KUP TERAZ już za 250,56 pln !!!

 

 

class-tres-bateria-wannowa

CLASS-TRES Bateria Wannowa z Zestawem Prysznicowym – kod producenta 20517001; dwu otworowa bateria ścienna, chromowana. Bateria z aeratorem. W komplecie zestaw prysznicowy z uchwytem punktowym. 

Cena katalogowa: 717,10 pln / szt.  

Zaoszczędź i KUP TERAZ już za 356,01 pln !!!

 

 

class-tres-bateira-natryskowaCLASS-TRES Bateria Natryskowa z Zestawem Prysznicowym – kod producenta 20516701 – dwu otworowa bateria ścienna, chromowana. W komplecie zestaw prysznicowy z uchwytem punktowym. 

Cena katalogowa: 624,90 pln / szt.

Zaoszczędź i KUP TERAZ już za 308,18 pln !!!

 

 

 

CLASS-TRES to baterie łazienkowe o formie i funkcjonalności zainspirowanej elementami natury. Woda to kluczowy element w każdym aspekcie naszego życia. Odczuwanie przyjemności wypływającej z kontaktu z nią, zmysłowe doznania świata natury i niespotykany komfort, który zapewniają to główne idee przyświecające projektantom tych baterii. Łagodnie, niczym  w górskim strumyku, wypływająca z nich woda przekazuje swoim użytkownikom całą drzemiącą w niej energię. Siła i ukojenie którą każda kropla wody niesie w czasie kąpieli to zasługa różnorodnych opcji natrysków dostępnych w tej kolekcji. Zmysłowe doznania i dogłębne działania odprężające wszystkie partie mięśni są osiągnięte dzięki różnym wylotom wody, takim jak strumień kaskadowy, czy efekt deszczu. Aby korzystanie z wody nie oznaczało nadmiernego jej zużycia seria jest uzupełniona przez baterie czasowe i elektroniczne, dzięki którym woda bez utraty komfortu jest racjonalnie wykorzystana. 

 

class-tres-kol-02

class-tres-kol-03

class-tres-kol-04

class-tres-kol-05

class-tres-kol-06