Deszczownia GAJA szyta na miarę

By łazienkowe wyposażenie w pełni odpowiadało naszym potrzebom, powinno umożliwiać regulację parametrów zgodnie z indywidualnymi preferencjami domowników. Wychodząca naprzeciw tym założeniom nowoczesna deszczownia GAJA wzbogaci ofertę Grupy Armatura.

Rozwiązania przeznaczone do strefy natryskowej stanowią jeden z centralnych elementów domowej przestrzeni odpoczynku. Dlatego powinny ułatwiać codzienne zabiegi pielęgnacyjne, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania każdemu z domowników. Mając na uwadze te wymagania, projektanci Grupy Armatura stworzyli deszczownię GAJA – nowoczesny natrysk wyposażony w kwadratową głowicę oraz dopasowaną wzorniczo rączkę natrysku.

Konstrukcja deszczowni GAJA umożliwia ustawienie uchwytu przesuwnego rączki i mydelniczki w dowolnym miejscu drążka o całkowitej wysokości równej 970 mm. Słuchawka i głowica różnią się od siebie intensywnością strumienia. Każdy z użytkowników może więc stosować wyposażenie w sposób najpełniej odpowiadający jego preferencjom. Model przeznaczony jest do wykorzystania z dowolną baterią natryskową. Dodatkową zaletą jest obecność funkcjonalnego systemu easy clean, usuwającego osady kamienne z twardej wody.

Nowość w ofercie Grupy Armatura dobrze skomponuje się z przestronnymi, przeszklonymi kabinami, stanowiąc estetyczne uzupełnienie nowoczesnych łazienek. Wzornicze nawiązania do geometrycznych form i wykorzystanie eleganckiego, chromowanego wykończenia znajdą uznanie wielbicieli prostych, efektownych rozwiązań.

Prysznic, Deszczownia Gaja, Domowy odpoczynek

Parametry techniczne produktu:
Długość drążka: 970 mm
Średnica głowicy: 190 mm
Długość węża: 1500/600 mm
Materiał deszczowni: mosiądz
Materiał węża: metal
Kolor: chrom
Montaż: ścienny
System czyszczenia: easy clean