SANPLAST – Zmiana cen od 1.01.2017

Od pierwszego stycznia będzie obowiązywał nowy cennik na produkty Sanplast. Średnia podwyżka wyniesie: 

Kabiny – 4%
Brodziki – 3%
Wanny – 4%

Nowy cennik w wersji elektronicznej do pobrania: CENNIK SANPLAST 2017

Producent zapowiada też kilka zmian w ofercie, m.in rozszerzenie linii produktó○w TX o kabiny pięciokątne, a także wanny prostokątne w 10 wymiarach. Poniżej załączamy więcej informacji o zmianach i nowościach o których informuje producent: 

„Szanowni Państwo,

Misją naszej firmy jest zapewnienie Czystej Przyjemności kąpieli. Dlatego też, wszystkie nasze działania są ukierunkowane na realizację tego, co jest naszym codziennym zadaniem. Na nowy 2017 rok przygotowaliśmy dla Państwa szereg nowości produktowych, które mamy nadzieję, spełnią oczekiwania naszych wspólnych klientów. Pracując nad naszymi produktami, stosujemy kreatywne rozwiązania, które w połączeniu z wysoką jakością wykonania zapewnią komfort użytkowania i przyjemność kąpieli.

Każdego roku ułatwiamy Państwu zapoznanie się ze zmianami w naszej ofercie, przesyłając cennik w wersji elektronicznej. W załączeniu znajdą Państwo Cennik 1/2017, który obowiązywać będzie od dnia 2 stycznia 2017r.

Nowości produktowe są odpowiedzią na potrzeby klientów. Stąd wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ofercie kabin prysznicowych, nowe propozycje brodzików oraz uzupełnienia w palecie wymiarów i kształtów wanien.

Tak doceniana przez Państwa seria TX została rozszerzona o drzwi łamane oraz kabinę pięciokątną, które to dedykowane są do mniejszych łazienek. Nowością w tej serii są także wanny prostokątne – dostępne aż w 10 wymiarach. Dzięki tak przygotowanej ofercie serii TX, każdy klient znajdzie najlepszą propozycję do swojej łazienki.

Seria Free Line w nowej ofercie, została uzupełniona o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych i wanny trapezowe, które doskonale prezentują się w pokojach kąpielowych. Produkty te, jak sama nazwa serii wskazuje, zapewnią swobodę podczas kąpieli.

Wraz z nową ofertą, prezentujemy nową serię kabin Space Line. Oferta obejmuje szereg rozwiązań prysznicowych, które znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni łazienkowej.

Konstrukcje walk-In są docenianym i poszukiwanym rozwiązaniem do montażu w strefie łazienki – zarówno przez inwestorów działających w sferze publicznej, jak i prywatnej. Dla zapewnienia szerokiego wyboru, wśród tego typu produktów, przedstawiamy Państwu nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus. Łącznie jest to kilkadziesiąt nowych propozycji. Jesteśmy pewni, że tak przygotowana oferta sprawi, że klienci znajdą dla siebie dokładnie takie produkty, jakich potrzebują.

Klienci doceniają naszą markę także za szeroką ofertę brodzików. W nowym roku, chcielibyśmy zachęcić klientów do nowego rozwiązania, jakim są brodziki trapezowe w serii Space Mineral oraz dedykowane do nich parawany prysznicowej w serii Altus. Nowy kształt sprawdzi się praktycznie w każdej łazience, nadając jej jednocześnie wyjątkowy charakter.

W ciągu kończącego się roku, nasi Doradcy Techniczno-Handlowi, często spotykali się z zapytaniem klientów o dostępność stelaży dla ekonomicznych wanien serii AS. W Cenniku 1/2017 oferujemy te wanny ze stelażami w komplecie.

Nasza nowa oferta została tak zbudowana, aby klienci mogli, dzięki jednej linii wzorniczej, stworzyć pełne wyposażenie przestrzeni kąpielowej. Praktycznie każda seria zapewnia możliwość stworzenia idealnego miejsca do kąpieli zarówno, pod prysznicem jak i w wannie.

Jesteśmy przekonani, że nowe propozycje marki Sanplast, korzystnie wpłyną na dalszy rozwój naszej współpracy i korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym darzycie nas Państwo każdego dnia.

Bardzo dziękujemy za czas, poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą, a wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące zmian w asortymencie prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat-dh@sanplast.pl.”