Bezpiecznie pod strugami deszczu – deszczownia LEDA Grupy Armatura

Projektanci wyposażenia przeznaczonego do nowoczesnych łazienek umiejętnie łączą elegancką estetykę z rozwiązaniami zapewniającymi domownikom najwyższy komfort. Przykładem takiego produktu jest nowość Grupy Armatura – hołdująca minimalizmowi deszczownia LEDA z baterią termostatyczną.

Deszczownia LEDA stanowi doskonałe uzupełnienie łazienek, o elegancji których decyduje oszczędne wzornictwo. Model wyposażony jest w mocowaną na wąskim drążku płaską, okrągłą głowicę o średnicy 240 mm oraz rączkę natrysku z dyskretnym uchwytem. Chromowane wykończenie nadaje jej ponadczasowy charakter i sprawia, że dobrze komponuje się z aranżacjami w różnorodnych paletach kolorystycznych.

Nowość w ofercie Grupy Armatura cechuje się szeregiem rozwiązań konstrukcyjnych, które gwarantują wygodę korzystania i dobre dopasowanie parametrów do preferencji domowników. W zależności od wzrostu użytkownika, model umożliwia regulację zarówno wysokości drążka, jak i umiejscowienia rączki natrysku. Możliwość wyboru pomiędzy dwoma intensywnościami strumienia uprzyjemnia domowe zabiegi pielęgnacyjne. Co istotne z punktu widzenia dbałości o czystość, deszczownia LEDA wyposażona jest w system samodzielnego usuwania kamiennych osadów easy clean.

Nowe rozwiązanie, które wzbogaciło grupę natrysków Grupy Armatura, przeznaczone jest do zestawienia z dowolną baterią. Deszczownia LEDA jest dostępna także w wariancie wyposażonym w armaturę termostatyczną, gwarantującą bezpieczeństwo kąpieli. Przycisk „safety control” eliminuje ryzyko przypadkowego uruchomienia przepływu strumienia o zbyt wysokiej temperaturze. Co równie ważne – zapamiętywanie raz ustawionych parametrów, przyczynia się do oszczędzania wody.

Deszczownia Grupy Armatura objęta jest dwuletnią gwarancją.

 

deszczownia Leda, wygoda, regulacja