Ravak – Kabiny prysznicowe Blix z nowym typem drzwi

Kabiny prysznicowe Ravak Blix są idealne na każdym etapie życia. Drzwi prysznicowe o szerokości aż dwóch metrów umożliwią swobodną kąpiel, również we dwoje, półokrągłe kabiny prysznicowe sprawdzą się w mniejszych łazienkach, a kabina o obniżonej wysokości połączona z głębokim brodzikiem posłuży najmłodszym do radosnej kąpieli.

Drzwi harmonijkowe Blix szczególnie sprawdzają się w łazienkach, w których każdy centymetr jest cenny. Dzięki konstrukcji z systemem otwierania składanym do środka drzwi nie zabierają przestrzeni łazienki, oferują szerokie wejście i gwarantują skapywanie wody po kąpieli do wnętrza kabiny prysznicowej.

Nowe drzwi prysznicowe RAVAK zyskały nowy uchwyt,  który specjalnie przystosowany do drzwi przesuwnych i łamanych zapewni możliwość wygodnego i pewnego uchwycenia.  Drzwi prysznicowe BLDZ2 dostępne są już w rozmiarze 70 cm oraz w standardowych rozmiarach 80 i 90 cm.

Nowe przesuwne drzwi trzyelementowe Blix rozszerzają ofertę najpopularniejszej serii kabin prysznicowych. Aktualna drzwi prysznicowych została poszerzona o model BLDP3 w rozmiarze 90 i 100 cm. Przemyślana konstrukcja sprawie, że nawet przy rozmiarze 90 cm zachowane jest komfortowe wejście, a co najważniejsze drzwi z systemem przesuwu nie zabierają przestrzeni w łazience. Atutem drzwi jest pełna synchronizacja przesuwu, wszystkie części przesuwają się jednocześnie, płynnie i cicho pracując.

Nowe modele drzwi dostępne są z profilem z polerowanego aluminium. Tafle transparentnego szkła pokryte są hydrofobową powłoką AntiCalc, która zabezpiecza szkło przez trwałym osadzaniem się kamienia i osadów z wody. Podobnie jak pozostałe modele drzwi prysznicowych Blix są idealne do instalacji we wnęce oraz do łączenia ze ścianką stałą, dzięki czemu zyskujemy narożną kabinę z wejściem z przodu o prostokątnym lub kwadratowym kształcie.