Mój pierwszy raz z Geberit AquaClean

 

 

Szczególną cechą toalet myjących Geberit AquaClean jest to, że wyposażyliśmy nasze pionierskie produkty w rewolucyjne technologie zapewniające użytkownikom maksymalny komfort oraz dostosowaliśmy je do indywidualnych potrzeb użytkowników, aby poprawić ich samopoczucie. Począwszy od innowacyjnej, dobroczynnej technologii podmywania i systemu przyjaznego dla użytkownika, na trwałości i wysokiej jakości skończywszy, toalety myjące Geberit AquaClean oferują imponujący poziom komfortu i wyrafinowania. Ponadto spełniają najwyższe standardy pod każdym względem.

Toalety myjące Geberit AquaClean zapewniają niezrównane uczucie świeżości i czystości. Dają też satysfakcję z podjęcia właściwej decyzji: niezależnie od wybranego modelu będą Państwo mieć poczucie pełnego komfortu i wygody.

 

Dobroczynny natrysk

Geberit AquaClean myje części intymne ciepłym strumieniem wody o temperaturze ciała – wystarczy nacisnąć przycisk. Przyjemny, dobroczynny strumień natrysku dokładnie myje i zapewnia niezrównane uczucie świeżości.

W zależności od wybranego modelu można cieszyć się jeszcze większą higieną i wygodą dzięki dostępnym funkcjom dodatkowym. Obejmują one natrysk oscylacyjny (ramię natryskowe przesuwa się w przód i w tył) oraz funkcję delikatnego mycia części intymnych dla pań, zapewniającą łagodną i naturalną dbałość o higienę wrażliwych okolic. Opatentowana technologia natrysku WhirlSpray umożliwia niezwykle dokładne i precyzyjne mycie pulsacyjnym strumieniem natrysku. W zależności od wybranego modelu można regulować intensywność i ustawienie strumienia natrysku odpowiednio do indywidualnych preferencji.

 

 

Prostota działania

Dobre samopoczucie w nowoczesnym wydaniu – wystarczy nacisnąć przycisk. System przyjazny dla użytkowników zwiększa komfort zapewniany przez produkty Geberit AquaClean. Przejrzysty i łatwy w użytkowaniu panel sterujący sprawia, że korzystanie z toalet myjących przebiega bez problemów. Pilot zdalnego sterowania, którego obsługa jest intuicyjna, zapewnia jeszcze większą wygodę. Za jego pomocą można w kilku prostych krokach ustawić, a następnie zapisać własny program pielęgnacji i włączyć go ponownie w dowolnej chwili. Niektóre modele są również dostępne z przyjazną dla użytkownika aplikacją do zdalnego sterowania, umożliwiającą zapisanie indywidualnych profili użytkownika i korzystanie z nich podczas podróży, oraz z bezprzewodowym, ściennym panelem sterującym, który można zamontować w dowolnym miejscu i który ułatwia intuicyjne sterowanie głównymi funkcjami toalety myjącej.