SANPLAST – zmiana cen na produkty akrylowe od 18.09.2017

Sanplast o wprowadzeniu zmian w cenniku od 18 września 2017. Zmianom ulegają produkty wykonane z akrylu sanitarnego m.in. wanny, brodziki, kabiny kompletowane z brodzikami, obudowy do wanien i brodzików oraz wanny z systemami hydromasażu:

„Szanowni Państwo,

Na skutek bardzo niekorzystnych tendencji na rynku surowców, powodujących ciągły wzrost kosztów produkcji, zmuszeni jesteśmy wprowadzić nowe ceny na produkowane przez nas wyroby akrylowe.

W bieżącym roku sytuacja producentów silnie uzależnionych od cen surowców jest niezwykle trudna. W ciągu ostatniego półrocza kilkakrotnie wzrastały ceny podstawowych komponentów niezbędnych do produkcji wyrobów akrylowych, w tym m.in. płyt PMMA, żywic, itp. Co więcej, sytuacja na rynku pracy również przyczynia się do systematycznego zwiększania kosztów wynagrodzeń, a co za tym idzie bezpośrednich kosztów produkcji jak i kosztów stałych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Powyższe czynniki zmusiły nas niestety do wprowadzenia podwyżki cen wyrobów akrylowych.

Jesteśmy przekonani, że zrozumieją Państwo przyczyny wprowadzenia nowych cen, które obowiązywać będą od dnia 18 września 2017 r.

W załączeniu przesyłamy informację dot. zmiany ceny poszczególnych produktów – kabin kompletowanych z brodzikami, brodzików i wanien akrylowych oraz obudów.

Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się ze zmianą cen, wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat-dh@sanplast.pl.

Z poważaniem

Zarząd Sanplast SA”

 

w załączniku nowy cennik w formie elektronicznej:

Pobierz Cennik Sanplast 2 2017