Armatura – nowości 2017

Przemyślana estetyka, najwyższa jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania funkcjonalne to cechy wspólne produktów zaprezentowanych w katalogu „Nowości 2017”. Znajdą w nim Państwo coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteście zwolennikami surowego minimalizmu czy wyszukanej elegancji.

Zestawienie otwierają dwie nowe linie deszczowni – CASSINI i ARIANA. Każdą z nich tworzy szereg rozwiązań dla kabiny prysznicowej oraz dopasowane stylistycznie baterie umywalkowa i bidetowa. W skład nowych kolekcji deszczowni wchodzą komplety z dedykowanymi bateriami natryskowymi niewymagającymi dodatkowych węży przyłączeniowych z bateriami termostatycznymi pozwalającymi na bezpieczne użytkowanie z bateriami podtynkowymi będącymi gwarancją najwyższej estetyki oraz deszczowniami solo do kompletacji z wybraną przez Państwa baterią natryskową. Solidność wykonania gwarantuje metalowy materiał pokryty wysokiej jakości chromem oraz głowica wyposażona w funkcję antykamień.

Ofertę uzupełniają natryski punktowe Toro i Ceres oraz deszczownie Nike i Leda z bateriami Kwarc i Topaz.

Broszurę zamykają umywalki nablatowe: prostokątna ORNE, ELVA w formie owalnej misy oraz łącząca te dwa porządki MARICA.

Wszystkie nowości Armatury Kraków na 2017 rok łączy nie tylko wyraziste wzornictwo i ergonomia, ale także łatwy montaż, solidność wykonania.

 

CASSINI – stwórz swoją oryginalną przestrzeń w łazience.
ARIANA – pobudź wewnętrzną równowagę ciała i duszy
NATRYSKI PUNKTOWE – zachowaj minimalizm i elegancję w swojej łazience
BATERIE Z DESZCZOWNIĄ – celebruj chwile w swoim domowym SPA
UMYWALKI NABLATOWE – bądź nowatorski i orginalny