Baterie kuchenne TEKA

Zabawa kolorem i kształtem

W przemyślanym wnętrzu ważną rolę odgrywają detale, które nadają pomieszczeniu charakteru. Dlatego warto na nie zwrócić uwagę projektując lub remontując kuchnię. Czasami wystarczy całkiem niewiele – oryginalna ozdoba czy nietypowa bateria kuchenna, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Dla wszystkich, którzy myślą o zmianach w wystroju kuchni, TEKA przygotowała bogatą ofertę wysokiej jakości baterii kuchennych.  

Żyj kolorowo

Intensywne, energetyczne kolory w kuchni potrafią wprawić w dobry nastrój. Dzięki barwnym akcentom wnętrze wygląda radośniej. Baterie kuchenne TEKA ARK 938 w oryginalnych kolorach, ożywią strefę zmywania. Różowa fuksja, soczysta pomarańcz, żółta limonka i  pastelowy azul – oferta jest naprawdę bogata.  Cechą charakterystyczną baterii jest praktyczna, wyciągana wylewka, która ułatwi zmywanie  naczyń.  W głowicy znajduje się trwały zawór ceramiczny, a w perlatorze zamontowano system anti-scale, zapobiegający odkładaniu się kamienia.

ARK 938 ORANGE

ARK 938 PINK

Elastyczna wylewka

Baterie kuchenne Formentera FO 999 / FO 997 mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Wylewka znajduje się  w oplocie stalowym – w modelach w kolorze chromu lub w oplocie gumowym – w modelach z kolorem białym lub czarnym. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale, chroni przed osadzaniem się kamienia.

Awangardowe wzornictwo

Wszystkie baterie z linii ICON cechuje niezwykle oryginalne wzornictwo. Nowa bateria kuchenna ICON 939 została zaprojektowana w oparciu o kształty charakterystyczne dla serii ICON. Wzbogacono ją o elastyczną ruchomą wylewkę w oplocie stalowym, która ułatwia pracę przy zlewozmywaku. Bateria ma specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę z zaworem ceramicznym. Wyróżnia ją też mieszacz idealnie dopasowujący się do podstawy, na której umieszczono wylewkę.