Novus: pełne życia wzornictwo do nowoczesnej łazienki

Nowa linia jest wyjątkowo wszechstronna i atrakcyjna pod względem ceny.
Linia baterii Novus wnosi dynamikę do nowoczesnych łazienek: Pełne życia wzornictwo o łagodnych formach i przejrzystych liniach przekonała nie jednego projektanta łazienek. Nie mniej istotna jest tu atrakcyjna cena. Wszechstronny asortyment oferuje produkty do strefy umywalki i bidetu, a także prysznica i wanny oraz pasuje doskonale do każdego modelu nowoczesnej ceramiki.  Dzięki Novus nadasz łazience spójną estetykę, którą możesz stylowo połączyć z asortymentem główek prysznicowych Croma i Crometta.


To wszystko przemawia za wyborem Novus:


  • Wzornictwo. Łagodne formy napotykają klarowne linie, dynamicznie skierowany uchwyt i wylewka podkreślają szlachetny charakter baterii umywalkowych i umożliwiają łatwą obsługę. Novus Loop z uchwytem pałąkowym emanuje lekkością i dynamiką i przemawia do miłośników tego sprawdzonego, nowoczesnego wzornictwa.

 

  • Bogaty asortyment. Linia baterii Novus oferuje takie możliwości projektowania i aranżacji, dzięki którym spełnisz najróżniejsze życzenia i wymagania klientów. Oprócz tego na potrzeby projektów inwestycyjnych w segmencie Care dostępna jest gama produktów do umywalki i prysznica.

 

  • Łatwość kombinacji. Nowe baterie Novus pasują do wszystkich głowic i główek prysznicowych marki hansgrohe, szczególnie do asortymentu Crometta .

 

  • Prosta instalacja. Elementem bazowym baterii podtynkowych marki hansgrohe jest sprawdzony iBox universal, dzięki któremu wymiana baterii możliwa jest w dowolnym czasie. Instalacja baterii umywalkowych jest również łatwa

 

  • Atrakcyjna cena. Dzięki Novus posiadasz ofertę dopasowaną do klienta o umiarkowanym budżecie, dla którego ważne jest dobre wzornictwo.

Indywidualna swoboda ruchu
Strefa komfortu dla Novus

Zależnie od tego im wyższy kran, tym bardziej elastyczne jest codzienne użytkowanie wody. Nazywamy to indywidualnie użyteczną przestrzenią pomiędzy kranem a ceramiczną strefą komfortu. Dla linii armatury Novus dostępne są cztery wysokości (70, 100, 230 i 240). Dla większego komfortu. dla większej wolności. Na każdy dzień.


 

Żywy design dla każdej nowoczesnej łazienki
Armatura Novus 

Zachwyć nowoczesną i indywidualnie zaprojektowaną łazienką. Linia armatury Hansgrohe Novus charakteryzuje się wzajemnym oddziaływaniem precyzyjnych linii i organicznych kształtów, tworząc żywy design dla każdej nowoczesnej łazienki. W przypadku asortymentu Novus do umywalki, wanny i prysznica dostępne są różne wersje. Konstrukcja i asortyment produktów pozwalają na harmonijne połączenie z szeroką gamą ceramiki i nadają rozpędu do nowoczesnych łazienek. Oprócz posiadanych innowacyjnych technologii, takich jak EcoSmart, AirPower i QuickClean kolekcja Novus może się pochwalić atrakcyjną ceną co zapewnia długotrwałą przyjemność i satysfakcję z wyboru.


Novus Care – Asortyment komfortu z wyjątkowo długim uchwytem