Mieszkanie pokazowe 61m2 – Fort Służew w Warszawie

Mieszkanie znajduje się na inwestycji Fort Służew w Warszawie i zostało zaprojektowane dla dewelopera, jako mieszkanie pokazowe. Projektant miał więc za zadanie stworzyć przestrzeń dosyć neutralną, która będzie się podobała jak największej ilości osób odwiedzających inwestycję, zachęcając do zakupu mieszkania w tej lokalizacji. Nie mogło w nim jednak zabraknąć motywów i materiałów zgodnych z obowiązującymi trendami wykończenia wnętrz.

Salon w połączeniu z kuchnią i jadalnią utrzymany został w kolorystyce szarości i zaakcentowany mocniejszymi dodatkami w kolorze czerni i granatu. Posadzka została wykończona panelem laminowanym, ale o wzorze francuskiej jodełki, tak bardzo lubianej ostatnio przez magazyny wnętrzarskie. Zastosowanie paneli na całej płaszczyźnie, łącznie z kuchnią i holem, optycznie powiększyło przestrzeń salonu i sprawiło wrażenie, że wszystkie składowe są jego częścią.

 

 

Detal nowoczesny wprowadzają zarówno oświetlenie, jak i wykończenie ściany w salonie betonem. Projektant wybrał jednak formy o eleganckim romboidalnym kształcie, zmiękczającym surowość materiałów.

Ciekawym akcentem są zabudowe pod wymiar i wolnostojące meble, będące połączeniem lekko stylizowanych form, jak i eleganckich akcentów szkła czy chromu.

Łazienka została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, ale z wykorzystaniem płytki nawiązującej swym wzorem do klasycznego marmuru, oraz biało-czarnej mozaiki przywodzącej stylistykę dawnych lat. Mocne akcenty wprowadzają czarne meble w wysokim połysku oraz niemalże biurowe oświetlenie.

 

Sypialnia i pokój dziecka urządzone zostały również w kolorystyce bieli i szarości, z akcentami granatu i czerni dla sypialni, oraz pastelowego różu dla pokoju dziecięcego. Obydwa pokoje zostały zaaranżowane tak, by znalazło się w nich jak najwięcej miejsca na składowanie i przechowywanie.

 

 

Całość mieszkania zyskała więc lekko elegancki ponadczasowy klimat, oparty w głównej mierze na funkcjonalności i wygodzie jego przyszłych mieszkańców.


Zachęcamy więc do kontaktu z naszym działem wykończeń mieszkań pod klucz w Warszawie przy ulicy Postępu 10.

Dla naszych Klientów na czas spotkania dysponujemy miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Warszawa, ul. Postępu 10 lok. 176, tel. 22 251 58 86

pn-pt godz. 10-18 lub terminy spotkań ustalane indywidualnie