Pakiet Basic – projekt z pomyłem i smakiem. Nowoczesne i bardzo ekonomiczne.

Mieszkanie o powierzchni 44 m2 zostało zaprojektowane dla młodej dziewczyny w pakiecie Basic. Nasz projektant zmodyfikował rzut ustawienia ścian, gdyż ustawienie deweloperskie miało niezbyt dobrą funkcjonalność i niepotrzebnie zmniejszało powierzchnię i tak niedużych pomieszczeń.
Estetyka projektu to przede wszystkim proste formy i stonowana kolorystyka. Pozwalają one na jego późniejsze modyfikacje przez właścicielkę i wprowadzenie indywidualnej nuty do wnętrza, która nie wpłynie na zagracenie wnętrza. Postawiono więc przede wszystkim na funkcjonalizm i ponadczasowość, a duża ilość bieli nie zmniejsza małych pomieszczeń. W projekcie pojawiło się kilka elementów dekoracyjnych, wykraczających poza ramy wykończenia pakietowego, jak cegiełka w salonie, czy też nowoczesna kabina prysznicowa z odpływem liniowym.
Aktualnie czekamy na zakończenie prac budowlanych przez dewelopera oraz przekazanie mieszkania właścicielom. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w niedługim czasie pochwalimy się zdjęciami z realizacji.

 

 

 

Zachęcamy więc do kontaktu z naszym działem wykończeń mieszkań pod klucz w Warszawie przy ulicy Postępu 10.

Dla naszych Klientów na czas spotkania dysponujemy miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Warszawa, ul. Postępu 10 lok. 176, tel. 22 251 58 86

pn-pt godz. 10-18 lub terminy spotkań ustalane indywidualnie